Trots op SDV Barneveld en op al onze andere sportverenigingen

Trots op SDV Barneveld en op al onze andere sportverenigingen

Wat een prachtig project; de nieuwe kantine en kleedkamers van SDV Barneveld. Een samenwerking tussen gemeente en vereniging, waarbij vrijwilligers van de vereniging zo’n ongelooflijk belangrijke rol spelen. Iets om als vereniging heel erg trots op te zijn. Dat geldt niet alleen voor SDV Barneveld uiteraard. Ook onder andere bij VV Stroe, VVOP, Revival en Terschuurse Boys hebben we dit soort mooie ontwikkelingen gezien. De gemeente faciliteert en denkt met de vereniging mee en de vereniging toont veerkracht met haar vele vrijwilligers. Zo kom je tot iets moois. 

We hebben hele mooie sportaccomodaties in onze gemeente en wij willen er voor zorgen dat dit ook zo blijft. Dat geldt ook voor de binnensport. Voor de cultuur van een vereniging is het belangrijk dat iedere vereniging een goede basis heeft. Tegelijkertijd willen we een goede bezetting voor onze sportfaciliteiten. Het is soms best een uitdaging voor verenigingen om voldoende vrijwilligers bij elkaar te brengen. De gemeente kan hierbij ondersteunen en verenigingen in deze zoektocht begeleiden. Verenigingen hebben behoefte aan duidelijkheid. Alleen dan kan je beleid uitzetten richting de toekomst. SDV Barneveld wacht nu al veel te lang op duidelijkheid over eventuele uitbreiding.

Pro’98 kiest voor sport:
● Goede voorzieningen voor onze verenigingen
● Verenigingen en voorzieningen voor iedereen toegankelijk, inclusief mensen met een beperking
● Nieuw denksportcentrum
● Onderzoeken kansen atletiekbaan
● Ondersteuning verenigingen bij zoektocht naar vrijwilligers
● Stimuleren van samenwerking tussen verenigingen
● Sportmogelijkheden en beweegvriendelijke omgeving als onderdeel van nieuwe wijken
● Verduurzaming sportaccommodaties