U hebt gekozen!

U hebt gekozen!

Graag wil ik iedereen die op Pro’98 gestemd heeft hartelijk bedanken voor de steun en het vertrouwen. Ik denk dat ons positieve, heldere en andere geluid goed is doorgeklonken in onze gemeente.
De niet geloofsgebonden partijen Pro’98, VVD en Burger Initiatief hebben gewonnen in onze gemeente. Samen een winst van 2 zetels. De christelijke partijen hebben verloren. Weliswaar won de SGP 1 zetel, CDA en Christen Unie verloren er allebei 1. Dat is per saldo 1 minder dan in de voorgaande periode.

Mijn conclusie is dat de kiezer vindt, dat er in het dagelijks bestuur van de gemeente (het college) meer balans moet komen tussen christelijke en niet-geloofsgebonden partijen. Dat zal in ieder geval onze inzet zijn bij de komende college-onderhandelingen.

Monique RosbergenPro'98 - Politieke Partij Gemeente Barneveld